Inschrijvingstatistieken per vereniging | Medaille winnaars per programmanr. | Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) |
Medaille statistieken | Vooruitgang zwemmers (Details) | |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
50m | series | Jun 6- | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Min 6- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
50m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Jun 6- | ......... | ......... | 100m | series | Min 6- | ......... | ......... | ||
100m | series | Jun 2- | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Jun 3- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Jgd 2- | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Sen 2- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
200m | series | Jun 2- | ......... | ......... | 200m | series | Jun 3- | ......... | ......... | ||
rugslag | rugslag | ||||||||||
50m | series | Jgd 2- | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Sen 2- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Jun 4- | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Jgd 2- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Jgd 2- | ......... | ......... | 100m | series | Sen 2- | ......... | ......... | ||
200m | series | Jun 4- | ......... | ......... | 200m | series | Jgd 2- | ......... | ......... | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
50m | series | Jun 2- | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Jun 3- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
vlinderslag | vlinderslag | ||||||||||
25m | series | Jun 6- | ......... | ......... | 25m | series | Min 6- | ......... | ......... | ||
50m | series | Jun 6- | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Min 6- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
100m | series | Sen. | ......... | ......... | 100m | series | Sen. | ......... | ......... | ||
100m | series | Jun 4- | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Jgd 2- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
200m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | 200m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | ||
vrije slag Estafette | vrije slag Estafette | ||||||||||
4 x 50m | series | Jun 2- | Inschrijflijst | Uitslag | 4 x 50m | series | Jgd 2- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
wisselslag Estafette | |||||||||||
4 x 50m | series | Jgd 2- | Inschrijflijst | Uitslag |
Andere programmanrs. | |||||||
3. | Alle | 100m wisselslag | series | 14:05 | Mix Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
22. | Alle | 25m schoolslag | series | 15:20 | Mix Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
38. | Alle | 4 x 25m schoolslag | series | 16:05 | Mix Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
39. | Alle | 8 x 50m vrije slag | series | 16:05 | Mix | Inschrijflijst | Uitslag |
Inschrijvingstatistieken per vereniging | Medaille winnaars per programmanr. | Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) |
Medaille statistieken | Vooruitgang zwemmers (Details) | |
1 - Deel 5 Nationale zwemcompetitie district klasse - 30-3-2014 - 14:00 | |||||||
1. | Jongens | 4 x 50m wisselslag | series | 14:00 | Jongens Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
2. | Meisjes | 4 x 50m vrije slag | series | 14:05 | Meisjes Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
3. | Alle | 100m wisselslag | series | 14:05 | Mix Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
4. | Meisjes | 50m vlinderslag | series | 14:15 | Meisjes Junioren 1 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
5. | Meisjes | 25m vlinderslag | series | 14:20 | Meisjes Junioren 1 en later | ......... | ......... |
6. | Jongens | 50m vlinderslag | series | 14:20 | Jongens Minioren 6 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
7. | Jongens | 25m vlinderslag | series | 14:20 | Jongens Minioren 6 en later | ......... | ......... |
8. | Meisjes | 200m vrije slag | series | 14:20 | Meisjes Junioren 3 en later | ......... | ......... |
9. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 14:20 | Meisjes Junioren 3 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
10. | Jongens | 200m vrije slag | series | 14:30 | Jongens Junioren 2 en later | ......... | ......... |
11. | Jongens | 100m vrije slag | series | 14:30 | Jongens Junioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
12. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 14:35 | Meisjes Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
13. | Jongens | 100m wisselslag | series | 14:40 | Jongens Junioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
14. | Dames | 100m rugslag | series | 14:45 | Dames Senioren 2 en later | ......... | ......... |
15. | Dames | 50m rugslag | series | 14:45 | Dames Senioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
16. | Jongens | 100m rugslag | series | 14:45 | Jongens Jeugd 2 en later | ......... | ......... |
17. | Jongens | 50m rugslag | series | 14:45 | Jongens Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
18. | Dames | 200m wisselslag | series | 14:50 | Dames Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
19. | Dames | 100m wisselslag | series | 14:55 | Dames Senioren Open | ......... | ......... |
20. | Heren | 200m wisselslag | series | 14:55 | Heren Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
21. | Heren | 100m wisselslag | series | 15:05 | Heren Senioren Open | ......... | ......... |
22. | Alle | 25m schoolslag | series | 15:20 | Mix Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
23. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 15:25 | Meisjes Junioren 1 en later | ......... | ......... |
24. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 15:25 | Meisjes Junioren 1 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
25. | Jongens | 100m vrije slag | series | 15:30 | Jongens Minioren 6 en later | ......... | ......... |
26. | Jongens | 50m vrije slag | series | 15:30 | Jongens Minioren 6 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
27. | Meisjes | 50m schoolslag | series | 15:30 | Meisjes Junioren 3 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
28. | Jongens | 50m schoolslag | series | 15:35 | Jongens Junioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
29. | Meisjes | 200m rugslag | series | 15:40 | Meisjes Jeugd 2 en later | ......... | ......... |
30. | Meisjes | 100m rugslag | series | 15:40 | Meisjes Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
31. | Jongens | 200m rugslag | series | 15:45 | Jongens Junioren 4 en later | ......... | ......... |
32. | Jongens | 100m rugslag | series | 15:45 | Jongens Junioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
33. | Dames | 100m vrije slag | series | 15:50 | Dames Senioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
34. | Jongens | 100m vrije slag | series | 15:55 | Jongens Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
35. | Dames | 50m vrije slag | series | 15:55 | Dames Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
36. | Heren | 50m vrije slag | series | 15:55 | Heren Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
37. | Jongens | 4 x 50m vrije slag | series | 16:00 | Jongens Junioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
38. | Alle | 4 x 25m schoolslag | series | 16:05 | Mix Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
39. | Alle | 8 x 50m vrije slag | series | 16:05 | Mix | Inschrijflijst | Uitslag |