Inschrijvingstatistieken per vereniging | Vooruitgang zwemmers (Details) |
Medaille statistieken | Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) |
Andere programmanrs. | |||||||
4. | Alle | 25m vrije slag | series | 13:40 | Mix Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
23. | Alle | 50m schoolslag | series | 15:00 | Mix Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
43. | Alle | 4 x 50m vrije slag | series | 16:00 | Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el | Inschrijflijst | Uitslag |
Inschrijvingstatistieken per vereniging | Vooruitgang zwemmers (Details) |
Medaille statistieken | Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) |
1 - Deel 2 Nationale zwemcompetitie regio klasse - 15-11-2015 - 13:30 | |||||||
1. | Heren | 4 x 100m vrije slag | series | 13:30 | Heren Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
3. | Dames | 4 x 50m wisselslag | series | 13:35 | Dames Senioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
4. | Alle | 25m vrije slag | series | 13:40 | Mix Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
5. | Jongens | 100m wisselslag | series | 13:40 | Jongens Minioren 6 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
6. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 13:50 | Meisjes Junioren 1 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
7. | Jongens | 100m schoolslag | series | 13:55 | Jongens Junioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
9. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 14:00 | Meisjes Junioren 3 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
11. | Jongens | 100m vlinderslag | series | 14:10 | Jongens Junioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
12. | Jongens | 50m vlinderslag | series | 14:10 | Jongens Junioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
13. | Meisjes | 100m vlinderslag | series | 14:10 | Meisjes Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
14. | Meisjes | 50m vlinderslag | series | 14:15 | Meisjes Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
15. | Jongens | 100m schoolslag | series | 14:15 | Jongens Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
16. | Jongens | 50m schoolslag | series | 14:20 | Jongens Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
17. | Dames | 100m schoolslag | series | 14:20 | Dames Senioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
18. | Dames | 50m schoolslag | series | 14:25 | Dames Senioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
19. | Heren | 200m vrije slag | series | 14:25 | Heren Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
21. | Dames | 200m vrije slag | series | 14:35 | Dames Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
23. | Alle | 50m schoolslag | series | 15:00 | Mix Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
24. | Jongens | 50m vrije slag | series | 15:05 | Jongens Minioren 6 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
26. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 15:10 | Meisjes Junioren 1 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
28. | Jongens | 100m rugslag | series | 15:15 | Jongens Junioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
29. | Meisjes | 100m rugslag | series | 15:20 | Meisjes Junioren 3 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
30. | Jongens | 100m vrije slag | series | 15:25 | Jongens Junioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
32. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 15:25 | Meisjes Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
34. | Jongens | 200m wisselslag | series | 15:30 | Jongens Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
36. | Dames | 200m wisselslag | series | 15:40 | Dames Senioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
38. | Heren | 200m rugslag | series | 15:45 | Heren Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
39. | Heren | 100m rugslag | series | 15:45 | Heren Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
40. | Dames | 200m rugslag | series | 15:50 | Dames Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
41. | Dames | 100m rugslag | series | 15:55 | Dames Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
42. | Jongens | 4 x 50m wisselslag | series | 15:55 | Jongens Junioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
43. | Alle | 4 x 50m vrije slag | series | 16:00 | Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el | Inschrijflijst | Uitslag |