Inschrijvingstatistieken per vereniging | Vooruitgang zwemmers (Details) |
Medaille statistieken | Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
800m | series | Min 5-6 | ......... | ......... | 800m | series | Min 5 Jun 1 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
800m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | 800m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | ||
1500m | series | Jun 1-2 | Inschrijflijst | Uitslag | 1500m | series | Jun 2-3 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
1500m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | 1500m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | ||
2000m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | 2000m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
200m | series | Min 3-4 | ......... | ......... | 200m | series | Min 5 Jun 1 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
200m | series | Min 5-6 | ......... | ......... | 400m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | ||
series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag |
Andere programmanrs. | |||||||
6. | Alle | 400m vrije slag | series | 15:40 | Minioren 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
Inschrijvingstatistieken per vereniging | Vooruitgang zwemmers (Details) |
Medaille statistieken | Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) |
1 - LAC 2-2 - 13-3-2016 - 13:30 | |||||||
6. | Alle | 400m vrije slag | series | 15:40 | Minioren 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
5. | Heren | 400m wisselslag | series | 13:30 | Junioren 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
9. | Dames | 800m vrije slag | series | 13:40 | Junioren 2 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
13. | Dames | 1500m vrije slag | series | 13:50 | Jeugd 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
14. | Heren | 1500m vrije slag | series | 14:15 | Junioren 3 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
16. | Heren | 2000m vrije slag | series | 14:40 | Junioren 3 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
Programma's hierna voor formele tijdvermelding | |||||||
1. | Jongens | 200m wisselslag | series | 15:35 | Minioren 3 en 4 | ......... | ......... |
2. | Meisjes | 200m wisselslag | series | 13:30 | Minioren 5 en Junioren 1 | Inschrijflijst | Uitslag |
3. | Jongens | 200m wisselslag | series | 15:35 | Minioren 5 en 6 | ......... | ......... |
4. | Dames | 400m wisselslag | series | 15:35 | Junioren 2 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
7. | Meisjes | 800m vrije slag | series | 15:50 | Minioren 5 en Junioren 1 | Inschrijflijst | Uitslag |
8. | Jongens | 800m vrije slag | series | 16:00 | Minioren 5 en 6 | ......... | ......... |
10. | Heren | 800m vrije slag | series | 16:00 | Junioren 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
11. | Meisjes | 1500m vrije slag | series | 16:10 | Junioren 2 en 3 | Inschrijflijst | Uitslag |
12. | Jongens | 1500m vrije slag | series | 16:35 | Junioren 1 en 2 | Inschrijflijst | Uitslag |
15. | Dames | 2000m vrije slag | series | 16:55 | Jeugd 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |