Inschrijvingstatistieken per vereniging | Vooruitgang zwemmers (Details) | Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) |
Andere programmanrs. | |||||||
19. | Gemengd | 4 x 100m wisselslag | series | 16:40 | Mixed | ......... | ......... |
Inschrijvingstatistieken per vereniging | Vooruitgang zwemmers (Details) | Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) |
1 - Junioren, Jeugd en Senioren circuit Ronde 2 Series - 11-12-2016 - 13:30 | |||||||
1. | Jongens | 400m wisselslag | series | 13:30 | Junioren 1, 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
2. | Meisjes | 400m wisselslag | series | 13:50 | Junioren 1, 2 en 3 | Inschrijflijst | Uitslag |
3. | Heren | 100m vlinderslag | Voorronde | 14:00 | Jeugd 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
4. | Dames | 100m vlinderslag | Voorronde | 14:05 | Jeugd 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
5. | Jongens | 100m vlinderslag | Voorronde | 14:05 | Junioren 1, 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
6. | Meisjes | 100m vlinderslag | Voorronde | 14:15 | Junioren 1, 2 en 3 | Inschrijflijst | Uitslag |
7. | Heren | 50m vrije slag | series | 14:20 | Jeugd 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
8. | Dames | 50m vrije slag | series | 14:25 | Jeugd 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
9. | Jongens | 50m schoolslag | series | 14:25 | Junioren 1, 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
10. | Meisjes | 50m schoolslag | series | 14:30 | Junioren 1, 2 en 3 | Inschrijflijst | Uitslag |
11. | Heren | 200m schoolslag | Voorronde | 14:40 | Jeugd 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
12. | Dames | 200m schoolslag | Voorronde | 14:45 | Jeugd 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
13. | Jongens | 200m rugslag | Voorronde | 14:55 | Junioren 1, 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
14. | Meisjes | 200m rugslag | Voorronde | 15:05 | Junioren 1, 2 en 3 | Inschrijflijst | Uitslag |
15. | Heren | 100m wisselslag | series | 15:15 | Jeugd 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
16. | Dames | 100m wisselslag | series | 15:15 | Jeugd 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
17. | Jongens | 100m vrije slag | series | 15:20 | Junioren 1, 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
18. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 15:30 | Junioren 1, 2 en 3 | Inschrijflijst | Uitslag |
2 - Junioren, Jeugd en Senioren circuit Ronde 2 Finales - 11-12-2016 - 16:00 | |||||||
3. | Heren | 100m vlinderslag | Finale | 16:10 | Jeugd 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
4. | Dames | 100m vlinderslag | Finale | 16:10 | Jeugd 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
5. | Jongens | 100m vlinderslag | Finale | 16:15 | Junioren 1, 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
6. | Meisjes | 100m vlinderslag | Finale | 16:20 | Junioren 1, 2 en 3 | Inschrijflijst | Uitslag |
11. | Heren | 200m schoolslag | Finale | 16:20 | Jeugd 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
12. | Dames | 200m schoolslag | Finale | 16:25 | Jeugd 1 en ouder | Inschrijflijst | Uitslag |
13. | Jongens | 100m rugslag | Finale | 16:35 | Junioren 1, 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
14. | Meisjes | 100m rugslag | Finale | 16:35 | Junioren 1, 2 en 3 | Inschrijflijst | Uitslag |
19. | Gemengd | 4 x 100m wisselslag | series | 16:40 | Mixed | ......... | ......... |