KNZB |
|
Inschrijvingstatistieken per vereniging | Vooruitgang zwemmers (Details) |
Medaille statistieken | Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
50m | series | Min 234 | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Min 2-3 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 5 | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Min 4 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6 | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
rugslag | rugslag | ||||||||||
50m | series | Min 234 | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Min 2-3 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
50m | series | Min 234 | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Min 2-3 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
50m | series | Min 5 | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Min 4 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
vlinderslag | vlinderslag | ||||||||||
50m | series | Min 6 | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Min 5 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
100m | series | Min 5 | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Min 4 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6 | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
4 x 50m | series | Jun 6- | Inschrijflijst | Uitslag | 4 x 50m | series | Min 5- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Alle | 4 x 50m vrije slag | series | 14:00 | Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
Inschrijvingstatistieken per vereniging | Vooruitgang zwemmers (Details) |
Medaille statistieken | Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) |
1 - Regionale Minioren Club Meet 2015 - 8-11-2015 - 14:00 | |||||||
1. | Alle | 4 x 50m vrije slag | series | 14:00 | Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
2. | Meisjes | 50m schoolslag | series | 14:05 | Meisjes Minioren 2 en 3 | Inschrijflijst | Uitslag |
3. | Jongens | 50m schoolslag | series | 14:10 | Jongens Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
4. | Meisjes | 50m vlinderslag | series | 14:15 | Meisjes Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
5. | Jongens | 50m vlinderslag | series | 14:20 | Jongens Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
6. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 14:25 | Meisjes Minioren 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
7. | Jongens | 100m vrije slag | series | 14:35 | Jongens Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
8. | Meisjes | 50m rugslag | series | 14:40 | Meisjes Minioren 2 en 3 | Inschrijflijst | Uitslag |
9. | Jongens | 50m rugslag | series | 14:40 | Jongens Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
10. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 14:45 | Meisjes Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
11. | Jongens | 100m wisselslag | series | 14:55 | Jongens Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
12. | Meisjes | 50m schoolslag | series | 15:20 | Meisjes Minioren 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
13. | Jongens | 50m schoolslag | series | 15:20 | Jongens Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
14. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 15:25 | Meisjes Minioren 2 en 3 | Inschrijflijst | Uitslag |
15. | Jongens | 50m vrije slag | series | 15:30 | Jongens Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
16. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 15:35 | Meisjes Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
17. | Jongens | 100m vrije slag | series | 15:50 | Jongens Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
18. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 15:55 | Meisjes Minioren 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
19. | Jongens | 100m wisselslag | series | 16:00 | Jongens Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
20. | Meisjes | 4 x 50m wisselslag | series | 16:05 | Meisjes Minioren 3, 4 en 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
21. | Jongens | 4 x 50m wisselslag | series | 16:10 | Jongens Minioren 4, 5 en 6 | Inschrijflijst | Uitslag |