Laatst gewijzigd 25-1-2014 18:29
Dank voor jullie inzet!
Resultaten van de wedstrijd : uitslag (pdf)
Ranglijst van de scholen : ranglijst (pdf)

de Foto’s:
Schoolzwemkampioenschappen 25-1-2014

Belangstelling om lid te worden van Hieronymus zie website (je mag nog 3 keer gratis komen trainen)
Inschrijvingstatistieken per verenigingVooruitgang zwemmers (Samenvatting)
Vooruitgang zwemmers (Details)Resultatenbestand (Lenex)
 
HerenDames
vrije slagvrije slag
25mseries6 - 8InschrijflijstUitslag 25mseries6 - 8InschrijflijstUitslag
25mseriesMin 3-4InschrijflijstUitslag 25mseriesMin 3-4InschrijflijstUitslag
50mseriesJun 1-InschrijflijstUitslag 50mseriesJun 2-InschrijflijstUitslag
 
rugslagrugslag
25mseries6 - 8InschrijflijstUitslag 25mseries6 - 8InschrijflijstUitslag
25mseriesMin 3-4InschrijflijstUitslag 25mseriesMin 3-4InschrijflijstUitslag
50mseriesJun 1-InschrijflijstUitslag 50mseriesJun 2-InschrijflijstUitslag
 
Andere programmanrs.
1.Gemengd6 x 25m vrije slagseries13:30hele teamInschrijflijstUitslag
14.Gemengd6 x 25m vrije slagseriesFun estafetteInschrijflijstUitslag
Inschrijvingstatistieken per verenigingVooruitgang zwemmers (Samenvatting)
Vooruitgang zwemmers (Details)Resultatenbestand (Lenex)
 
1 - Schoolzwemkampioenschappen - 26-1-2014 - 13:30
1.Gemengd6 x 25m vrije slagseries13:30hele teamInschrijflijstUitslag
2.Meisjes50m vrije slagseries13:30bovenbouw groep 7 en 8InschrijflijstUitslag
3.Jongens50m vrije slagseries13:35bovenbouw groep 7 en 8InschrijflijstUitslag
4.Meisjes25m vrije slagseries13:40middenbouw groep 5 en 6InschrijflijstUitslag
5.Jongens25m vrije slagseries13:45middenbouw groep 5 en 6InschrijflijstUitslag
6.Meisjes25m vrije slagseries13:45onderbouw groep 3 en 4InschrijflijstUitslag
7.Jongens25m vrije slagseries13:45onderbouw groep 3 en 4InschrijflijstUitslag
8.Meisjes50m rugslagseries14:00bovenbouw groep 7 en 8InschrijflijstUitslag
9.Jongens50m rugslagseries14:05bovenbouw groep 7 en 8InschrijflijstUitslag
10.Meisjes25m rugslagseries14:10middenbouw groep 5 en 6InschrijflijstUitslag
11.Jongens25m rugslagseries14:10middenbouw groep 5 en 6InschrijflijstUitslag
12.Meisjes25m rugslagseries14:15onderbouw groep 3 en 4InschrijflijstUitslag
13.Jongens25m rugslagseries14:15onderbouw groep 3 en 4InschrijflijstUitslag
14.Gemengd6 x 25m vrije slagseriesFun estafetteInschrijflijstUitslag