ONK Dag 1

Datum: 
vrijdag, 14 juni 2013 - 8:00
Lokatie: 
Pieter van de Hoogenband Zwemstadion, Eindhoven
Vereniging: 
KNZB
 
Programma
Vrijdag Series Inzwemmen 08.00 uur, aanvang series 09.00 uur
1. 400m vrije slag jongens jeugd/heren senioren + S4 - S14
2. 400m vrije slag meisjes jeugd/dames senioren + S4 - S14
3. 200m rugslag jongens jeugd/heren senioren
4. 200m rugslag meisjes jeugd/dames senioren
5. 100m schoolslag jongens jeugd/heren senioren + SB4 - SB14
6. 100m schoolslag meisjes jeugd/dames senioren + SB4 - SB14
7. 200m vlinderslag jongens jeugd/heren senioren
8. 200m vlinderslag meisjes jeugd/dames senioren
9. 50m vrije slag jongens jeugd/heren senioren + S4 - S14
10. 50m vrije slag meisjes jeugd/dames senioren + S4 - S14
11. 200m wisselslag jongens jeugd/heren senioren + SM4 - SM14
211. 150m wisselslag jongens jeugd/heren senioren SM4
12. 200m wisselslag meisjes jeugd/dames senioren + SM4 - SM14
212. 150m wisselslag meisjes jeugd/dames senioren SM4
13. 4x200m vrije slag est. heren
14. 4x100m vrije slag est. dames
A-Finales Inzwemmen 15.30 uur, aanvang finales 16.30 uur
1. 400m vrije slag heren snelste serie
2. 400m vrije slag dames snelste serie
3. 200m rugslag heren A-finale
4. 200m rugslag dames A-finale
5. 100m schoolslag heren A-finale
6. 100m schoolslag dames A-finale
7. 200m vlinderslag heren A-finale
8. 200m vlinderslag dames A-finale
9. 50m vrije slag heren A-finale
109. 50m vrije slag heren finale S4 - S14
10. 50m vrije slag dames A-finale
110. 50m vrije slag dames finale S4 - S14
11. 200m wisselslag heren A-finale
12. 200m wisselslag dames A-finale
B-Finales Inzwemmen 15.30 uur, aanvang finales 16.30 uur
101. 400m vrije slag heren snelste serie S4 - S14
102. 400m vrije slag dames snelste serie S4 - S14
3. 200m rugslag heren B-finale
4. 200m rugslag dames B-finale
5. 100m schoolslag heren B-finale
105. 100m schoolslag heren finale SB4 – SB14
6. 100m schoolslag dames B-finale
106. 100m schoolslag dames finale SB4 – SB14
7. 200m vlinderslag heren B-finale
8. 200m vlinderslag dames B-finale
9. 50m vrije slag heren B-finale
10. 50m vrije slag dames B-finale
11. 200m wisselslag heren B-finale
111. 200m wisselslag heren finale SM4 t/m SM14
211. 150m wisselslag heren finale SM4
12. 200m wisselslag dames B-finale
112. 200m wisselslag dames finale SM4 t/m SM14
212. 150m wisselslag dames finale SM4
13. 4x200m vrije slag est. heren snelste serie
14. 4x100m vrije slag est. dames snelste serie
Zaterdag Series Inzwemmen 08.00 uur, aanvang series 09.00 uur
15. 100m vlinderslag meisjes jeugd/dames senioren + S4 - S14
16. 100m vlinderslag jongens jeugd/heren senioren + S4 - S14
17. 200m schoolslag meisjes jeugd/dames senioren
18. 200m schoolslag jongens jeugd/heren senioren
19. 50m rugslag meisjes jeugd/dames senioren + S4 - S14
20. 50m rugslag jongens jeugd/heren senioren + S4 - S14
21. 400m wisselslag jongens jeugd/heren senioren
22. 200m vrije slag meisjes jeugd/dames senioren + S4 - S14
23. 200m vrije slag jongens jeugd/heren senioren + S4 - S14
24. 800m vrije slag meisjes jeugd/dames senioren
25. 800m vrije slag jongens jeugd/heren senioren, inclusief snelste serie
26. 4x100m wisselslag est. dames
27. 4x100m vrije slag est. heren
Aanvang A finales
15. 100m vlinderslag dames A-finale
16. 100m vlinderslag heren A-finale
17. 200m schoolslag dames A-finale
18. 200m schoolslag heren A-finale
19. 50m rugslag dames A-finale
20. 50m rugslag heren A-finale
21. 400m wisselslag heren snelste serie
22. 200m vrije slag dames A-finale
23. 200m vrije slag heren A-finale
24. 800m vrije slag dames snelste serie
B-finales
15. 100m vlinderslag dames B-finale
115. 100m vlinderslag dames finale S4 - S14
16. 100m vlinderslag heren B-finale
116. 100m vlinderslag heren finale S4 - S14
17. 200m schoolslag dames B-finale
18. 200m schoolslag heren B-finale
19. 50m rugslag dames B-finale
119. 50m rugslag dames finale S4 - S14
20. 50m rugslag heren B-finale
120. 50m rugslag heren finale S4 - S14
22. 200m vrije slag dames B-finale
122. 200m vrije slag dames finale S4 - S14
23. 200m vrije slag heren B-finale
123. 200m vrije slag heren finale S4 - S14
26. 4x100m wisselslag est. dames snelste serie
27. 4x100m vrije slag est. heren snelste serie
Zondag Series Inzwemmen 08.00 uur, aanvang series 09.00 uur
28. 100m vrije slag jongens jeugd/heren senioren + S4 - S14
29. 100m vrije slag meisjes jeugd/dames senioren+ S4 - S14
30. 100m rugslag jongens jeugd/heren senioren + S4 - S14
31. 100m rugslag meisjes jeugd/dames senioren + S4 - S14
32. 50m schoolslag jongens jeugd/heren senioren + S4 - S14
33. 50m schoolslag meisjes jeugd/dames senioren + S4 - S14
34. 400m wisselslag meisjes jeugd/dames senioren
35. 50m vlinderslag jongens jeugd/heren senioren + S4 - S14
36. 50m vlinderslag meisjes jeugd/dames senioren + S4 - S14
37. 1500m vrije slag jongens jeugd/heren senioren
38. 1500m vrije slag meisjes jeugd/dames senioren, inclusief snelste serie
39. 4x100m wisselslag est. heren
40. 4x200m vrije slag est. dames
Aanvang A finales
28. 100m vrije slag heren A-finale
128. 100m vrije slag heren finale S4 - S14
29. 100m vrije slag dames A-finale
129. 100m vrije slag dames finale S4 - S14
30. 100m rugslag heren A-finale
31. 100m rugslag dames A-finale
32. 50m schoolslag heren A-finale
33. 50m schoolslag dames A-finale
34. 400m wisselslag dames snelste serie
35. 50m vlinderslag heren A-finale
36. 50m vlinderslag dames A-finale
37. 1500m vrije slag heren snelste serie
Aanvang B finales
28. 100m vrije slag heren B-finale
29. 100m vrije slag dames B-finale
130. 100m rugslag heren finale S4 - S14
30. 100m rugslag heren B-finale
131. 100m rugslag dames finale S4 - S14
31. 100m rugslag dames B-finale
32. 50m schoolslag heren B-finale
132. 50m schoolslag heren finale S4 - S14
33. 50m schoolslag dames B-finale
133. 50m schoolslag dames finale S4 - S14
35. 50m vlinderslag heren B-finale
135. 50m vlinderslag heren finale S4 - S14
36. 50m vlinderslag dames B-finale
136. 50m vlinderslag dames finale S4 - S14
39. 4x100m wisselslag est. heren snelste serie
40. 4x200m vrije slag est. dames snelste serie