Swimcup Amsterdam/ Duel in the pool

Datum: 
vrijdag, 11 december 2015 - 9:00
Lokatie: 
Amsterdam
Vereniging: 
KNZB/Dolfijn

Programma Amsterdam Swim Cup 2015

VRIJDAG 11 DECEMBER 2015

Series: 09:00u - 11:30u

1             50 meter schoolslag            Dames   Series

2             50 meter vlinderslag            Heren     Series

3             400 meter wisselslag           Dames   Langzame series

4             50 meter rugslag                 Dames   Series

5             200 meter rugslag               Heren     Series

6             200 meter vlinderslag          Dames   Series

7             200 meter schoolslag          Heren     Series

8             200 meter vrije slag             Dames   Series

9             100 meter vrije slag             Heren     Series

10           1500 meter vrije slag           Dames   Rechtstreekse finale

 

Finales: 15:30u - 17:30u

1             50 meter schoolslag            Dames   Finale

2             50 meter vlinderslag            Heren     Finale (IPC+A)

3             400 meter wisselslag           Dames   Snelste serie

11           1500 meter vrije slag           Heren     Rechtstreekse finale

4             50 meter rugslag                 Dames   Finale (IPC+A)

5             200 meter rugslag               Heren     Finale (B+A)

6             200 meter vlinderslag          Dames   Finale (B+A)

7             200 meter schoolslag          Heren     Finale (B+A)

8             200 meter vrije slag             Dames   Finale (IPC+B+A)

9             100 meter vrije slag             Heren     Finale (IPC+B+A)

 

ZATERDAG 12 DECEMBER 2015

Series: 09:00u - 11:30u

12           400 meter vrije slag             Heren     Series

13           400 meter vrije slag             Dames   Series

14           100 meter schoolslag          Heren     Series

15           100 meter schoolslag          Dames   Series

16           100 meter vlinderslag          Heren     Series

17           100 meter vlinderslag          Dames   Series

18           100 meter rugslag               Heren     Series

19           100 meter rugslag               Dames   Series

20           200 meter wisselslag           Heren     Series

21           200 meter wisselslag           Dames   Series

22           50 meter vrije slag               Heren     Series

23           50 meter vrije slag               Dames   Series

 

Finales: 15:30u - 17:30u

12           400 meter vrije slag             Heren     Finale

13           400 meter vrije slag             Dames   Finale

14           100 meter schoolslag          Heren     Finale (IPC+B+A)

15           100 meter schoolslag          Dames   Finale (IPC+B+A)

16           100 meter vlinderslag          Heren     Finale (B+A)

17           100 meter vlinderslag          Dames   Finale (B+A)

18           100 meter rugslag               Heren     Finale (IPC+B+A)

19           100 meter rugslag               Dames   Finale (IPC+B+A)

20           200 meter wisselslag           Heren     Finale (B+A)

21           200 meter wisselslag           Dames   Finale (B+A)

22           50 meter vrije slag               Heren     Finale (IPC+B+A)

23           50 meter vrije slag               Dames   Finale (IPC+B+A)

 

ZONDAG 13 DECEMBER 2015

Series: 09:00u - 11:30u

24           50 meter schoolslag            Heren     Series

25           50 meter vlinderslag            Dames   Series

26           400 meter wisselslag           Heren     Langzame series

27           50 meter rugslag                 Heren     Series

28           200 meter rugslag               Dames   Series

29           200 meter vlinderslag          Heren     Series

30           200 meter schoolslag          Dames   Series

31           200 meter vrije slag             Heren     Series

32           100 meter vrije slag             Dames   Series

33           800 meter vrije slag             Heren     Rechtstreekse finale

 

Finales: 15:30u - 17:30u

24           50 meter schoolslag            Heren     Finale

25           50 meter vlinderslag            Dames   Finale (IPC+A)

26           400 meter wisselslag           Heren     Snelste serie

34           800 meter vrije slag             Dames   Rechtstreekse finale

27           50 meter rugslag                 Heren     Finale (IPC+A)

28           200 meter rugslag               Dames   Finale (B+A)

29           200 meter vlinderslag          Heren     Finale (B+A)

30           200 meter schoolslag          Dames   Finale (B+A)

31           200 meter vrije slag             Heren     Finale (IPC+B+A)

32           100 meter vrije slag             Dames   Finale (IPC+B+A

INSCHRIJFKOSTEN

Startgeld bedraagt € 10,00 per individuele (serie)start. 

Per 10 deelnemers wordt er één programma verstrekt.

 

DEELNEMERSLIJSTEN

Vanaf 28 november 2015 worden de voorlopige deelnemerslijsten op de site van de wedstrijd geplaatst. Afmeldingen of wijzigingen kunt u tot uiterlijk 5 december 2015, 21.00 uur doorgeven. Wanneer zwemmers na dit tijdstip worden afgemeld, dient toch het startgeld te worden voldaan. Op 6 december 2015 staan de definitieve deelnemerslijsten op de site van de wedstrijd. De organisatie behoudt zich het recht voor om de lege banen op te vullen.