Wedstrijdkalender: Seizoen 2012-2013

Primaire tabs

Datum Wedstrijd Lokatie Vereniging Type wedstrijd
15 september 2012 - 9:00 Bokkenrijderswedstrijd dag 1 Overpelt OZV Limietwedstrijd
16 september 2012 - 9:00 Bokkenrijderswedstrijd dag 2 Overpelt OZV Limietwedstrijd
23 september 2012 - 8:00 NK Estafette Eindhoven Heldense Zwemvereniging Nationale wedstrijd
23 september 2012 - 13:30 OWKW Deel 1 Roosendaal Hieronymus OWKW wedstrijd
30 september 2012 - 13:30 Competitie district klasse D1 deel 1 Giessen Den Doorn Competitiewedstrijd
30 september 2012 - 13:30 Competitie landelijk klasse A deel 1 Roosendaal Hieronymus Competitiewedstrijd
7 oktober 2012 - 13:30 Speedo deel 1 Breda SBC2000 Swimkick-Minioren
14 oktober 2012 - 12:45 Limietwedstrijd Eindhoven Heldense Zwemvereniging Limietwedstrijd
14 oktober 2012 - 16:00 OWKW Deel 2 Bergen op Zoom De Krabben OWKW wedstrijd
21 oktober 2012 - 12:30 Lange Afstandswedstrijd (LAC+) Vlissingen De Zeeuwse Kust Lange afstand circuit
26 oktober 2012 - 8:00 ONK Korte baan dag 1 Amsterdam De Dolfijn Nationale wedstrijd
27 oktober 2012 - 8:00 ONK Korte baan dag 2 Amsterdam De Dolfijn Nationale wedstrijd
28 oktober 2012 - 8:00 ONK Korte baan dag 3 Amsterdam De Dolfijn Nationale wedstrijd
4 november 2012 - 13:30 Sprint-limietwedstrijd Roosendaal Hieronymus Limietwedstrijd
11 november 2012 - 12:30 Competitie landelijk klasse A deel 2 Vlissingen De Zeeuwse Kust Competitiewedstrijd
11 november 2012 - 13:15 Competitie district klasse D1 deel 2 Kapelle De Bevelanders Competitiewedstrijd
17 november 2012 - 13:00 LAC periode 1 Vlissingen De Zeeuwse Kust Lange afstand circuit
18 november 2012 - 13:15 Speedo Club Meet Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
24 november 2012 - 13:45 BSK Dag 1 Eindhoven Zeester-Meerval Regionale wedstrijd
25 november 2012 - 12:45 BSK Dag 2 Eindhoven Zeester-Meerval Regionale wedstrijd
2 december 2012 - 13:30 Sprint-limietwedstrijd Roosendaal Hieronymus Limietwedstrijd
9 december 2012 - 13:30 Speedo deel 2 Oosterhout De Warande Swimkick-Minioren
15 december 2012 - 13:00 LAC periode 1 Vlissingen De Zeeuwse Kust Lange afstand circuit
16 december 2012 - 13:30 OWKW Deel 3 Oosterhout De Warande OWKW wedstrijd
12 januari 2013 - 13:30 BWK Dag 1 Eindhoven Njord Regionale wedstrijd
13 januari 2013 - 13:30 BWK Dag 2 Eindhoven Njord Regionale wedstrijd
20 januari 2013 - 13:30 Competitie district klasse D1 deel 3 Roosendaal Hieronymus Competitiewedstrijd
20 januari 2013 - 13:45 Competitie landelijk klasse A deel 3 Terneuzen De Schelde Competitiewedstrijd
25 januari 2013 - 8:00 ONK Masters 25m dag 1 Nijverdal Het Ravijn Nationale wedstrijd
26 januari 2013 - 8:00 ONK Masters 25m dag 2 Nijverdal Het Ravijn Nationale wedstrijd
27 januari 2013 - 8:00 ONK Masters 25m dag 3 Nijverdal Het Ravijn Nationale wedstrijd
27 januari 2013 - 13:30 Speedo deel 3 Breda SBC2000 Swimkick-Minioren
1 februari 2013 - 8:00 NJK Korte baan dag 1 Amsterdam De Dolfijn Nationale wedstrijd
2 februari 2013 - 8:00 NJK Korte baan dag 2 Amsterdam De Dolfijn Nationale wedstrijd
3 februari 2013 - 8:00 NJK Korte baan dag 3 Amsterdam De Dolfijn Nationale wedstrijd
9 februari 2013 - 8:00 Meer Kring Ontmoeting - - Regionale wedstrijd
10 februari 2013 - 12:45 Limietwedstrijd 50m Eindhoven Zeester-Meerval en Hieronymus Limietwedstrijd
16 februari 2013 - 13:00 LAC periode 2 Vlissingen De Zeeuwse Kust Lange afstand circuit
17 februari 2013 - 16:15 OWKW Deel 4 Etten-Leur Z&PC Dio OWKW wedstrijd
23 februari 2013 - 13:30 Speedo Jaargangfinale Dag 1 Leiden Leidsche Zwemclub Swimkick-Minioren
24 februari 2013 - 13:30 Speedo Jaargangfinale Dag 2 Leiden Leidsche zwemclub Swimkick-Minioren
3 maart 2013 - 12:45 Limietwedstrijd Eindhoven Heldense Zwemvereniging Limietwedstrijd
3 maart 2013 - 13:45 Lange Afstandswedstrijd (LAC+) Terneuzen De Schelde Lange afstand circuit
10 maart 2013 - 13:15 Competitie district klasse D1 deel 4 Kapelle De Bevelanders Competitiewedstrijd
10 maart 2013 - 13:30 Competitie landelijk klasse A deel 4 Roosendaal Hieronymus Competitiewedstrijd
16 maart 2013 - 13:00 LAC periode 2 Vlissingen De Zeeuwse Kust Lange afstand circuit
17 maart 2013 - 13:30 Speedo deel 4 Budel Budel Swimkick-Minioren
24 maart 2013 - 12:30 BLAK Eindhoven KNZB Regio Zuid Noord-Brabant Regionale wedstrijd
1 april 2013 - 11:00 Paassprint 2013 Veldhoven Njord Limietwedstrijd
1 april 2013 - 13:00 Limietwedstrijd 50m Bad Breda SBC2000 Limietwedstrijd
4 april 2013 - 15:45 Swimcup dag 1 Eindhoven PSV Limietwedstrijd
5 april 2013 - 16:00 Swimcup dag 2 Eindhoven PSV Limietwedstrijd
6 april 2013 - 16:00 Swimcup dag 3 Eindhoven PSV Limietwedstrijd
6 april 2013 - 16:00 Pieter Cup Eindhoven PSV Limietwedstrijd
7 april 2013 - 13:30 Competitie district klasse D1 deel 5 Roosendaal Hieronymus Competitiewedstrijd
7 april 2013 - 16:00 Marleen Cup Eindhoven PSV Limietwedstrijd
7 april 2013 - 16:00 Swimcup dag 4 Pieter van de Hoogenband Zwemstadion, Eindhoven PSV Limietwedstrijd
14 april 2013 - 13:30 Speedo en Swimkick deel 5 Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
21 april 2013 - 13:30 OWKW Deel 5 Roosendaal Daphnia en De Wildert OWKW wedstrijd
26 april 2013 - 16:00 Antwerp international Youth Swimming Cup Dag 1 Antwerpen ZOLA Limietwedstrijd
27 april 2013 - 7:00 Antwerp international Youth Swimming Cup Dag 2 Antwerpen ZOLA Limietwedstrijd
28 april 2013 - 7:00 Antwerp international Youth Swimming Cup Dag 3 Antwerpen ZOLA Limietwedstrijd
3 mei 2013 - 8:00 ONK Masters 50m dag 1 Eindhoven PSV Masters Nationale wedstrijd
4 mei 2013 - 8:00 ONK Masters 50m dag 2 Eindhoven PSV Masters Nationale wedstrijd
5 mei 2013 - 8:00 ONK Masters 50m dag3 Eindhoven PSV Masters Nationale wedstrijd
5 mei 2013 - 11:00 Limietwedstrijd 50m Bad Breda SBC2000 Limietwedstrijd
18 mei 2013 - 12:45 BZK Dag 1 Eindhoven PSV Regionale wedstrijd
19 mei 2013 - 13:45 BZK Dag 2 Eindhoven PSV Regionale wedstrijd
25 mei 2013 - 12:45 BZK Dag 3 Eindhoven PSV Regionale wedstrijd
26 mei 2013 - 12:45 BZK Dag 4 Eindhoven PSV Regionale wedstrijd
2 juni 2013 - 14:15 OWKW Deel 6 Waalwijk WZV OWKW wedstrijd
5 juni 2013 - 13:00 De Harense Smid Zwemrace De Harense Smid Zwemrace OZ&PC Arethusa Open water wedstrijd
8 juni 2013 - 19:30 Speedo Finale Dag 1 Oss Arethusa Swimkick-Minioren
9 juni 2013 - 13:30 Speedo Finale Dag 2 Oss Arethusa Swimkick-Minioren
14 juni 2013 - 8:00 ONK Dag 1 Pieter van de Hoogenband Zwemstadion, Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
15 juni 2013 - 8:00 ONK Dag 2 - - Nationale wedstrijd
16 juni 2013 - 8:00 ONK Dag 3 - - Nationale wedstrijd
21 juni 2013 - 8:00 NJK Dag 1 Utrecht - Nationale wedstrijd
22 juni 2013 - 8:00 NJK Dag 2 - - Nationale wedstrijd
23 juni 2013 - 8:00 NJK Dag 3 - - Nationale wedstrijd
23 juni 2013 - 13:30 Zomerwedstrijd Roosendaal Hieronymus Limietwedstrijd
29 juni 2013 - 8:00 NK Sprint dag 1 Sportion Heerenveen Nationale wedstrijd
30 juni 2013 - 8:00 NK Sprint dag 2 - - Nationale wedstrijd
30 juni 2013 - 9:15 Sportemotion Jaargangfinale Dordrecht De Devel Swimkick-Minioren