Wedstrijdkalender: Seizoen 2013-2014

Primaire tabs

Datum Wedstrijd Lokatie Vereniging Type wedstrijd
18 augustus 2013 - 15:00 3e IJzeren Man Zwemrace De IJzeren Man, Vught VZ&PV De Dommelbaarzen Open water wedstrijd
24 augustus 2013 - 15:00 2e PSV Arena SportEmotion Kanaalrace Wilhelminakanaal, Oirschot PSV Zwemmen Open water wedstrijd
25 augustus 2013 - 15:00 82e Dopharma Open Waterwedstrijd Wilhelminakanaal, Oosterhout OZ&PC De Warande Open water wedstrijd
30 augustus 2013 - 15:30 Seizoensopeningswedstrijd dag 1 Roosendaal Hieronymus Limietwedstrijd
31 augustus 2013 - 12:30 Seizoensopeningswedstrijd dag 2 Roosendaal Hieronymus Limietwedstrijd
1 september 2013 - 10:00 Seizoensopeningswedstrijd dag 3 Roosendaal Hieronymus Limietwedstrijd
7 september 2013 - 15:00 Europeese Master Kampioenschappen Eindhovens Kanaal, Eindhoven KNZB Open water wedstrijd
14 september 2013 - 15:00 De Kurenpolder Open Water Race De Kurenpolder, Hank De Biesboschzwemmers Open water wedstrijd
21 september 2013 - 19:30 Heren 1 - Argo 1 Roosendaal (De Stok) Hieronymus Open water wedstrijd
22 september 2013 - 13:30 OWKW deel 1 Roosendaal Hieronymus OWKW wedstrijd
29 september 2013 - 8:00 NK Estafette Eindhoven Heldense Zwemvereniging Nationale wedstrijd
29 september 2013 - 14:00 18e masterstour door Brabant, 4-de wedstrijd. Boxtel Zegenwerp Zuidelijke circel masters
6 oktober 2013 - 14:00 Nationale zwemcompetitie deel 1 ( District B Klasse) TU Bad, Eindhoven Aegir Competitiewedstrijd
6 oktober 2013 - 14:00 Nationale zwemcompetitie deel 1 ( Landelijke A Klasse) Roosendaal Hieronymus Competitiewedstrijd
12 oktober 2013 - 13:30 Lange Afstandswedstrijd deel 1-1 Oosterhout Warande Lange afstand circuit
12 oktober 2013 - 13:30 Limietwedstrijd Den Haag Den Haag Racing Club Limietwedstrijd
19 oktober 2013 - 16:15 OWKW deel 2 Etten Leur Dio OWKW wedstrijd
20 oktober 2013 - 12:30 Limietwedstrijd Eindhoven Heldense Zwemvereniging Limietwedstrijd
27 oktober 2013 - 13:30 18e masterstour door Brabant, 5-de wedstrijd. Best DBD Zuidelijke circel masters
27 oktober 2013 - 13:30 Swimkick deel 1 onbekend onbekend Swimkick-Minioren
27 oktober 2013 - 13:30 Minioren deel 1 Breda SBC2000 Swimkick-Minioren
1 november 2013 - 8:00 ONK Korte baan dag 1 Dordrecht MNC Nationale wedstrijd
2 november 2013 - 8:00 ONK Korte baan dag 2 Dordrecht MNC Nationale wedstrijd
3 november 2013 - 8:00 ONK Korte baan dag 3 Dordrecht MNC Nationale wedstrijd
10 november 2013 - 12:30 Nationale zwemcompetitie deel 2 ( Landelijke A Klasse) Vlissingen De Zeeuwse Kust Competitiewedstrijd
10 november 2013 - 14:00 Nationale zwemcompetitie deel 2 ( District B Klasse) Roosendaal Hieronymus Competitiewedstrijd
17 november 2013 - 13:30 Sprint-limietwedstrijd Roosendaal Hieronymus Limietwedstrijd
23 november 2013 - 12:30 Lange Afstandswedstrijd deel 1-2 Vlissingen de Zeeuwse Kust Lange afstand circuit
24 november 2013 - 13:15 Minioren Club Meet Oss Arethusa Swimkick-Minioren
30 november 2013 - 13:45 Regio Sprint Kampioenschap Dag 1 Eindhoven Zeester-Meerval Regionale wedstrijd
1 december 2013 - 13:45 Regio Sprint Kampioenschap Dag 2 Eindhoven Zeester-Meerval Regionale wedstrijd
7 december 2013 - 9:00 Amsterdam Swim Cup Amsterdam KNZB /Dolfijn Limietwedstrijd
7 december 2013 - 13:00 18e masterstour door Brabant, 6-de wedstrijd. Terneuzen de Schelde Zuidelijke circel masters
8 december 2013 - 9:00 Amsterdam Swim Cup Amsterdam KNZB /Dolfijn Limietwedstrijd
8 december 2013 - 13:30 Limietwedstrijd 100m/200m Roosendaal Hieronymus Limietwedstrijd
8 december 2013 - 13:30 Lenie van der Meer Bokaal 2013 Aalsmeer Oceanus Limietwedstrijd
15 december 2013 - 13:30 Minioren deel 2 onbekend onbekend Swimkick-Minioren
15 december 2013 - 13:30 Swimkick deel 2 onbekend onbekend Swimkick-Minioren
22 december 2013 - 13:30 OWKW deel 3 Oosterhout De Warande OWKW wedstrijd
28 december 2013 - 13:00 Limietwedstrijd Dordrecht Dordrecht MNC Limietwedstrijd
11 januari 2014 - 13:30 BWK Dag 1 Eindhoven Njord Regionale wedstrijd
12 januari 2014 - 13:30 BWK Dag 2 Eindhoven Njord Regionale wedstrijd
19 januari 2014 - 13:30 Nationale zwemcompetitie deel 3 ( District B Klasse) Roosendaal Hieronymus Competitiewedstrijd
19 januari 2014 - 13:45 Nationale zwemcompetitie deel 3 ( Landelijke A Klasse) Terneuzen De Schelde Competitiewedstrijd
24 januari 2014 - 8:00 ONK Masters 25m dag 1 Nijverdal Het Ravijn Nationale wedstrijd
25 januari 2014 - 8:00 ONK Masters 25m dag 2 Nijverdal Het Ravijn Nationale wedstrijd
25 januari 2014 - 9:00 FLANDERS SPEEDO CUP ANTWERP Antwerpen Vlaamse Zwemfederatie Limietwedstrijd
25 januari 2014 - 13:30 Schoolzwemkampioenschappen De Stok Hieronymus Swimkick-Minioren
26 januari 2014 - 8:00 ONK Masters 25m dag 3 Nijverdal Het Ravijn Nationale wedstrijd
26 januari 2014 - 9:00 FLANDERS SPEEDO CUP ANTWERP Antwerpen Vlaamse Zwemfederatie Limietwedstrijd
26 januari 2014 - 13:30 Minioren deel 3 Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
31 januari 2014 - 8:00 NJK Korte baan dag 1 Amsterdam De Dolfijn Nationale wedstrijd
1 februari 2014 - 8:00 NJK Korte baan dag 2 Amsterdam De Dolfijn Nationale wedstrijd
2 februari 2014 - 8:00 NJK Korte baan dag 3 Amsterdam De Dolfijn Nationale wedstrijd
8 februari 2014 - 13:45 Lange Afstandswedstrijd deel 2-1 Terneuzen Schelde Lange afstand circuit
9 februari 2014 - 8:00 Nationale Minioren clubmeet Eindhoven WVZ Swimkick-Minioren
9 februari 2014 - 12:15 Limietwedstrijd 50m Eindhoven Zeester-Meerval en Hieronymus Limietwedstrijd
9 februari 2014 - 13:45 Recreantenwedstrijd instroomgroep Hoogerheide Zuidwesthoek Swimkick-Minioren
15 februari 2014 - 13:30 Open Nederlandse Studenten Kampioenschap Zwemmen 2014! Maastricht MSZV Tiburón Nationale wedstrijd
15 februari 2014 - 15:00 KNZB Challenger Drachten DZCP Limietwedstrijd
16 februari 2014 - 13:30 Nationale zwemcompetitie deel 4 ( Landelijke A Klasse) Roosendaal Hieronymus Competitiewedstrijd
16 februari 2014 - 16:00 Nationale zwemcompetitie deel 4 ( District B Klasse) Bergen op Zoom De Wildert Competitiewedstrijd
22 februari 2014 - 13:30 Minioren Jaargangfinale Dag 1 Leiden Leidsche Zwemclub Swimkick-Minioren
23 februari 2014 - 16:00 OWKW deel 4 Bergen op Zoom De Krabben OWKW wedstrijd
8 maart 2014 - 13:30 Lange Afstandswedstrijd deel 2-2 Roosendaal Hieronymus Lange afstand circuit
16 maart 2014 - 12:45 Limietwedstrijd 50m bad Eindhoven Heldense Zwemvereniging Limietwedstrijd
16 maart 2014 - 13:30 Swimkick deel 3 Oosterhout Warande Swimkick-Minioren
16 maart 2014 - 13:30 Minioren deel 4 onbekend Oosterhout Swimkick-Minioren
21 maart 2014 - 1:00 Grand Prix International de la Ville de Seraing Dag 1 Seraing ESN Limietwedstrijd
22 maart 2014 - 8:00 Grand Prix International de la Ville de Seraing Dag 1 Seraing ESN Limietwedstrijd
23 maart 2014 - 8:00 Grand Prix International de la Ville de Seraing Dag 3 Seraing ESN Limietwedstrijd
23 maart 2014 - 12:30 Regionaal Lange Afstands Kampioenschap Eindhoven KNZB Regio Zuid Noord-Brabant Regionale wedstrijd
30 maart 2014 - 13:30 Nationale zwemcompetitie deel 5 ( District B Klasse) Roosendaal Hieronymus Competitiewedstrijd
6 april 2014 - 13:30 Minioren deel 5 Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
6 april 2014 - 13:30 Swimkick deel 4 Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
9 april 2014 - 9:30 Swimcup dag 1 Eindhoven PSV Limietwedstrijd
10 april 2014 - 9:30 Swimcup dag 2 Eindhoven PSV Limietwedstrijd
11 april 2014 - 9:30 Swimcup dag 3 Eindhoven PSV Limietwedstrijd
12 april 2014 - 9:30 Swimcup dag 4 Eindhoven PSV Limietwedstrijd
12 april 2014 - 16:00 Minioren Cup Eindhoven PSV Limietwedstrijd
13 april 2014 - 13:30 OWKW deel 5 Roosendaal de Wildert OWKW wedstrijd
13 april 2014 - 16:00 Junioren Cup Eindhoven PSV Limietwedstrijd
18 april 2014 - 0:15 British Para-Swimming International Meet 2014 Glasgow (GB) Glasgow Limietwedstrijd
18 april 2014 - 16:00 Antwerp international Youth Swimming Cup Dag 1 Antwerpen ZOLA Limietwedstrijd
19 april 2014 - 7:30 Antwerp international Youth Swimming Cup Dag 2 Antwerpen ZOLA Limietwedstrijd
19 april 2014 - 14:30 NJK 800/1500m + NK 5000m Amersfoort AZ&PC Nationale wedstrijd
20 april 2014 - 7:30 Antwerp international Youth Swimming Cup Dag 3 Antwerpen ZOLA Limietwedstrijd
21 april 2014 - 11:00 Paassprint 2014 Veldhoven Njord Limietwedstrijd
2 mei 2014 - 8:00 ONK Masters 50m dag 1 Eindhoven PSV Masters Nationale wedstrijd
3 mei 2014 - 8:00 ONK Masters 50m dag 2 Eindhoven PSV Masters Nationale wedstrijd
4 mei 2014 - 8:00 ONK Masters 50m dag 3 Eindhoven PSV Masters Nationale wedstrijd
4 mei 2014 - 9:45 Limietwedstrijd Njord den Ekkerman Njord Limietwedstrijd
4 mei 2014 - 13:30 Limietwedstrijd 50m bad Breda De Wisselaar, Breda SBC2000 Limietwedstrijd
14 mei 2014 - 21:00 Provinciale schoolzwemkampioenschappen Weert De Rog Swimkick-Minioren
17 mei 2014 - 12:30 BZK Dag 1 Eindhoven Zeester-Meerval en ZPC Nuenen Regionale wedstrijd
18 mei 2014 - 12:30 BZK Dag 2 Eindhoven Zeester-Meerval en ZPC Nuenen Regionale wedstrijd
24 mei 2014 - 12:30 BZK Dag 3 Eindhoven Zeester-Meerval en ZPC Nuenen Regionale wedstrijd
25 mei 2014 - 12:30 BZK Dag 4 Eindhoven Zeester-Meerval en ZPC Nuenen Regionale wedstrijd
1 juni 2014 - 13:30 OWKW deel 6 Roosendaal Warande en hieronymus OWKW wedstrijd
7 juni 2014 - 8:00 NK Club Dag 1 Pieter van de Hoogenband Zwemstadion, Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
8 juni 2014 - 8:00 NK Club Dag 2 Pieter van de Hoogenband Zwemstadion, Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
14 juni 2014 - 13:30 Minioren Finale Dag 1 Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
15 juni 2014 - 13:30 Minioren Finale Dag 2 Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
19 juni 2014 - 8:00 NJJK Dag 1 Amsterdam Dolfijn Nationale wedstrijd
20 juni 2014 - 8:00 NJJK Dag 2 Amsterdam Dolfijn Nationale wedstrijd
21 juni 2014 - 8:00 NJJK Dag 3 Amsterdam Dolfijn Nationale wedstrijd
22 juni 2014 - 8:00 NJJK Dag 4 Amsterdam Dolfijn Nationale wedstrijd
22 juni 2014 - 13:30 Zomerwedstrijd Roosendaal Hieronymus Limietwedstrijd
28 juni 2014 - 8:45 Speedo Fast Meet Amsterdam Amsterdam Dolfijn Limietwedstrijd
29 juni 2014 - 8:45 Speedo Fast Meet Amsterdam Amsterdam Dolfijn Limietwedstrijd
29 juni 2014 - 9:15 Sportemotion Jaargangfinale Dordrecht De Devel Swimkick-Minioren