Wedstrijdkalender: Seizoen 2015-2016

Primaire tabs

Datum Wedstrijd Lokatie Vereniging Type wedstrijd
20 september 2015 - 13:00 OWKW deel 1 Roosendaal Hieronymus OWKW wedstrijd
27 september 2015 - 15:00 NK Estafette Eindhoven Heldense Zwemvereniging Nationale wedstrijd
4 oktober 2015 - 13:00 Nationale zwemcompetitie deel 1 ( Landelijke A Klasse) Roosendaal Hieronymus Competitiewedstrijd
4 oktober 2015 - 16:00 Nationale zwemcompetitie deel 1 ( Regio B Klasse) Bergen op Zoom Krabben Competitiewedstrijd
10 oktober 2015 - 13:00 KNZB Challenger kb Roosendaal Hieronymus KNZB Challenger
11 oktober 2015 - 13:00 Regio West Open Masters Deel 1 Vlaardingen NB Zuidelijke circel masters
11 oktober 2015 - 13:00 KNZB Challenger kb Roosendaal Hieronymus KNZB Challenger
11 oktober 2015 - 13:30 Minioren deel 1 Breda SBC2000 Swimkick-Minioren
11 oktober 2015 - 13:30 Swimkick deel 1 Breda SBC2000 Swimkick-Minioren
17 oktober 2015 - 13:30 Lange Afstandswedstrijd deel 1-1 Oosterhout Warande Lange afstand circuit
18 oktober 2015 - 15:15 OWKW deel 2 Etten Leur Dio OWKW wedstrijd
30 oktober 2015 - 8:00 ONK Korte baan dag 1 Tilburg KNZB/TRB RES Nationale wedstrijd
31 oktober 2015 - 8:00 ONK Korte baan dag 2 Tilburg KNZB/TRB RES Nationale wedstrijd
1 november 2015 - 8:00 ONK Korte baan dag 3 Tilburg KNZB/TRB RES Nationale wedstrijd
8 november 2015 - 13:00 Zuidelijke cirkel deel 5 Breda SBC2000 Zuidelijke circel masters
8 november 2015 - 13:15 Minioren Club Meet Oosterhout Warande Swimkick-Minioren
15 november 2015 - 13:00 Nationale zwemcompetitie deel 2 ( Regio B Klasse) Roosendaal Hieronymus Competitiewedstrijd
15 november 2015 - 14:00 Nationale zwemcompetitie deel 2 ( Landelijke A Klasse) Oss Arethusa Competitiewedstrijd
22 november 2015 - 11:00 KNZB Challenger Pieter van de Hoogenband Zwemstadion, Eindhoven PSV KNZB Challenger
22 november 2015 - 15:00 Lange Afstandswedstrijd deel 1-2 Groenenwoud Kapelle Bevelanders Lange afstand circuit
28 november 2015 - 13:15 Regio Sprint Kampioenschap Dag 1 Eindhoven Zeester- Meerval Regionale wedstrijd
28 november 2015 - 16:15 1e Zeeuwse Masters Invitatie Oostburg Scheldestroom Zuidelijke circel masters
29 november 2015 - 13:15 Regio Sprint Kampioenschap Dag 2 Eindhoven Zeester- Meerval Regionale wedstrijd
5 december 2015 - 19:45 International Winter Meeting 2015 International Winter Meeting 2015 Bremerhaven IPC
6 december 2015 - 13:00 Limietwedstrijd 100m/200m Roosendaal Hieronymus Limietwedstrijd
11 december 2015 - 9:00 Swimcup Amsterdam/ Duel in the pool Amsterdam KNZB/Dolfijn Limietwedstrijd
12 december 2015 - 9:00 Swimcup Amsterdam/ Duel in the pool Amsterdam KNZB/Dolfijn Limietwedstrijd
12 december 2015 - 13:00 Zuidelijke cirkel deel 6 Eindhoven PSV Zuidelijke circel masters
13 december 2015 - 9:00 Swimcup Amsterdam/ Duel in the pool Amsterdam KNZB/Dolfijn Limietwedstrijd
13 december 2015 - 13:30 OWKW deel 3 Oosterhout De Warande OWKW wedstrijd
13 december 2015 - 13:30 Minioren deel 2 Etten Leur Dio Swimkick-Minioren
13 december 2015 - 13:30 Swimkick deel 2 Etten Leur Dio Swimkick-Minioren
19 december 2015 - 19:00 Swimkick Hoogerheide Hoogerheide Zuidwesthoek Swimkick-Minioren
20 december 2015 - 14:00 Limietwedstrijd korte baan, Warande De Warande De Warande Limietwedstrijd
27 december 2015 - 13:00 Limietwedstrijd 25m Bad Dordrecht Sportboulevard Dordrecht MNC Limietwedstrijd
9 januari 2016 - 13:30 BWK Dag 1 Roosendaal (ov) Hieronymus (ov) Regionale wedstrijd
10 januari 2016 - 13:30 BWK Dag 2 Roosendaal (ov) Hieronymus (ov) Regionale wedstrijd
17 januari 2016 - 13:30 Nationale zwemcompetitie deel 3 ( Regio B Klasse) Breda SBC2000 Competitiewedstrijd
17 januari 2016 - 13:45 Nationale zwemcompetitie deel 3 ( Landelijke A Klasse) Oosterhout Warande Competitiewedstrijd
20 januari 2016 - 13:00 NK Masters Korte Baan Dag 1 NB NB Nationale wedstrijd
21 januari 2016 - 13:00 ONK Masters Kortebaan dag 1 Papendrecht z.v. De Geul Nationale wedstrijd
22 januari 2016 - 13:00 ONK Masters Kortebaan dag 2 Papendrecht z.v. De Geul Nationale wedstrijd
23 januari 2016 - 13:00 ONK Masters Kortebaan dag 3 Papendrecht z.v. De Geul Nationale wedstrijd
24 januari 2016 - 13:00 ONK Masters Kortebaan dag 4 Papendrecht z.v. De Geul Nationale wedstrijd
24 januari 2016 - 13:00 Minioren deel 3 Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
28 januari 2016 - 8:00 NJJK Korte baan dag 1 Sloterparkbad te Amsterdam KNZB /Dolfijn Nationale wedstrijd
29 januari 2016 - 8:00 NJJK Korte baan dag 2 Sloterparkbad te Amsterdam KNZB /Dolfijn Nationale wedstrijd
30 januari 2016 - 8:00 NJJK Korte baan dag 3 Sloterparkbad te Amsterdam KNZB /Dolfijn Nationale wedstrijd
30 januari 2016 - 8:00 Waspo lagenpokal Dag 1 Bochum Waspo Langendreer-Werne Limietwedstrijd
31 januari 2016 - 8:00 Waspo lagenpokal Dag 2 Bochum Waspo Langendreer-Werne Limietwedstrijd
31 januari 2016 - 8:00 NJJK Korte baan dag 4 Sloterparkbad te Amsterdam KNZB /Dolfijn Nationale wedstrijd
13 februari 2016 - 14:45 Challenger deel 3 Drachten DZ&PC KNZB Challenger
14 februari 2016 - 12:15 Limietwedstrijd 50m LET OP DATUM GEWIJZIGD Eindhoven Zeester-Meerval en Hieronymus Limietwedstrijd
20 februari 2016 - 13:30 ONSK Eindhoven Nayade Limietwedstrijd
20 februari 2016 - 13:30 Minioren Jaargangfinale Dag 1 Leiden Leidsche Zwemclub Swimkick-Minioren
20 februari 2016 - 13:30 Schoolzwemkampioenschappen Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
21 februari 2016 - 13:00 Zuidelijke cirkel 2016 deel 1 Hoogerheide De Zilvermeeuw Zuidelijke circel masters
21 februari 2016 - 13:30 Minioren Jaargangfinale Dag 2 Leiden Leidsche zwemclub Swimkick-Minioren
21 februari 2016 - 13:45 Lange Afstandswedstrijd deel 2-1 Terneuzen ZC Koewacht Lange afstand circuit
26 februari 2016 - 17:00 THE HAGUE GRAND PRIX 2016: Hofbad Racing Club KNZB Challenger
27 februari 2016 - 9:00 THE HAGUE GRAND PRIX 2016: Hofbad Racing Club KNZB Challenger
28 februari 2016 - 9:00 THE HAGUE GRAND PRIX 2016: Hofbad Racing Club KNZB Challenger
28 februari 2016 - 14:30 OWKW deel 4 Bergen op Zoom De Krabben OWKW wedstrijd
6 maart 2016 - 13:00 Nationale zwemcompetitie deel 4 ( Landelijke A Klasse) Roosendaal Hieronymus Competitiewedstrijd
6 maart 2016 - 14:00 Nationale zwemcompetitie deel 4 ( Regio B Klasse) Breda SBC2000 Competitiewedstrijd
12 maart 2016 - 13:00 Challenger deel 5 Dordrecht Dordrecht MNC KNZB Challenger
13 maart 2016 - 12:45 Challenger deel 5 Oosterhout Oosterhout Warande KNZB Challenger
13 maart 2016 - 13:30 Lange Afstandswedstrijd deel 2-2 Roosendaal Hieronymus Lange afstand circuit
18 maart 2016 - 17:00 Grand Prix International de la Ville de Seraing Dag 1 Seraing ESN Limietwedstrijd
19 maart 2016 - 17:00 Grand Prix International de la Ville de Seraing Dag 2 Seraing ESN Limietwedstrijd
20 maart 2016 - 13:45 Lange baan Wachtebeke Wachtebeke Koewacht Limietwedstrijd
20 maart 2016 - 14:00 Minioren deel 4 Breda SBC2000 Swimkick-Minioren
20 maart 2016 - 14:00 Swimkick deel 3 Breda SBC2000 Swimkick-Minioren
20 maart 2016 - 17:00 Grand Prix International de la Ville de Seraing Dag 3 Seraing ESN Limietwedstrijd
28 maart 2016 - 11:00 Paassprint 2016 Veldhoven Njord Limietwedstrijd
6 april 2016 - 9:30 ONK Swimcup dag 1 Eindhoven KNZB/PSV Nationale wedstrijd
7 april 2016 - 9:30 ONK Swimcup dag 2 Eindhoven KNZB/PSV Nationale wedstrijd
8 april 2016 - 9:30 ONK Swimcup dag 3 Eindhoven KNZB/PSV Nationale wedstrijd
9 april 2016 - 9:30 ONK Swimcup dag 4 Eindhoven KNZB/PSV Nationale wedstrijd
9 april 2016 - 12:45 Pieter Cup Eindhoven PSV Limietwedstrijd
10 april 2016 - 9:30 ONK Swimcup dag 5 Eindhoven KNZB/PSV Nationale wedstrijd
10 april 2016 - 13:00 Zuidelijke cirkel 2016 deel 3 Oosterhout De Warande Zuidelijke circel masters
10 april 2016 - 13:30 OWKW deel 5 Andel Den Doorn OWKW wedstrijd
10 april 2016 - 15:15 Junioren Cup Eindhoven PSV Limietwedstrijd
17 april 2016 - 13:30 Nationale zwemcompetitie deel 5 ( Regio B Klasse) Roosendaal Hieronymus Competitiewedstrijd
22 april 2016 - 17:00 Antwerp international Youth Swimming Cup Dag 1 Antwerpen ZOLA Limietwedstrijd
23 april 2016 - 8:00 Antwerp international Youth Swimming Cup Dag 2 Antwerpen ZOLA Limietwedstrijd
24 april 2016 - 8:00 Antwerp international Youth Swimming Cup Dag 3 Antwerpen ZOLA Limietwedstrijd
24 april 2016 - 13:30 Swimkick deel 4 Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
24 april 2016 - 13:30 Minioren deel 5 Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
5 mei 2016 - 9:00 Open NK Masters Langebaan Eindhoven PSV Masters Nationale wedstrijd
6 mei 2016 - 9:00 Open NK Masters Langebaan Eindhoven PSV Masters Nationale wedstrijd
7 mei 2016 - 9:00 Open NK Masters Langebaan Eindhoven PSV Masters Nationale wedstrijd
7 mei 2016 - 12:00 Limietwedstrijd NJJK Dordrecht Dordrecht MNC Limietwedstrijd
8 mei 2016 - 9:00 Open NK Masters Langebaan Eindhoven PSV Masters Nationale wedstrijd
14 mei 2016 - 13:30 Regionale Schoolzwemkampioenschappen Tilburg TRB/RES Swimkick-Minioren
21 mei 2016 - 12:45 BZK Dag 1 Eindhoven Nuenen en Zeester-Meerval Regionale wedstrijd
21 mei 2016 - 13:00 Nationale Arena Club Meet nb nb Swimkick-Minioren
22 mei 2016 - 12:45 BZK Dag 2 Eindhoven Nuenen en Zeester-Meerval Regionale wedstrijd
25 mei 2016 - 13:00 EK Masters dag 1 Londen (UK) NB Zuidelijke circel masters
26 mei 2016 - 13:00 EK Masters dag 2 Londen (UK) NB Zuidelijke circel masters
27 mei 2016 - 13:00 EK Masters dag 3 Londen (UK) NB Zuidelijke circel masters
28 mei 2016 - 13:00 EK Masters dag 4 Londen (UK) NB Zuidelijke circel masters
29 mei 2016 - 13:00 EK Masters dag 5 Londen (UK) NB Zuidelijke circel masters
29 mei 2016 - 13:30 OWKW deel 6 Roosendaal Vennen e.a. OWKW wedstrijd
4 juni 2016 - 12:45 BZK Dag 3 Eindhoven Nuenen en Zeester-Meerval Regionale wedstrijd
5 juni 2016 - 12:45 BZK Dag 4 Eindhoven Nuenen en Zeester-Meerval Regionale wedstrijd
11 juni 2016 - 13:30 Minioren Finale Dag 1 Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
12 juni 2016 - 13:30 Minioren Finale Dag 2 Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
16 juni 2016 - 9:00 NJJK Dag 1 Sportboulevard Dordrecht KNZB/MNC Nationale wedstrijd
17 juni 2016 - 9:00 NJJK Dag 2 Sportboulevard Dordrecht KNZB/MNC Nationale wedstrijd
18 juni 2016 - 9:00 NJJK Dag 3 Sportboulevard Dordrecht KNZB/MNC Nationale wedstrijd
18 juni 2016 - 14:30 NK 5000m Eindhoven KNZB/PSV Nationale wedstrijd
19 juni 2016 - 9:00 NJJK Dag 4 Sportboulevard Dordrecht KNZB/MNC Nationale wedstrijd
25 juni 2016 - 9:00 Promotie/ degradatiewedstrijd en Slottoernooi Sloterparkbad te Amsterdam KNZB Competitiewedstrijd
26 juni 2016 - 9:00 Promotie/ degradatiewedstrijd en Slottoernooi Sloterparkbad te Amsterdam KNZB Competitiewedstrijd
3 juli 2016 - 9:15 Sportemotion Jaargangfinale Dordrecht De Devel Swimkick-Minioren
3 juli 2016 - 13:30 Zomerwedstrijd Roosendaal Hieronymus Limietwedstrijd