Inschrijvingstatistieken per vereniging | Medaille winnaars per programmanr. | Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) |
Medaille statistieken | Vooruitgang zwemmers (Details) | |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
50m | series | Jun 4- | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Jgd 2- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Jun 4- | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Jgd 2- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
rugslag | rugslag | ||||||||||
50m | series | Min 6- | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Jun 1- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
50m | series | Jun 2- | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Jun 1-3 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Jun 2- | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Jun 1-3 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
100m | series | Min 6- | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Jun 1- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Jun 2- | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Jun 1-3 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
200m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | 200m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | ||
200m | series | Jun 2- | Inschrijflijst | Uitslag | 200m | series | Jun 1-3 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
vlinderslag | vlinderslag | ||||||||||
50m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Jgd 2- | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Sen 2- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Sen 2- | Inschrijflijst | Uitslag | |||||||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
200m | series | Jun 4- | Inschrijflijst | Uitslag | 200m | series | Jgd 2- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
200m | series | Jgd 2- | Inschrijflijst | Uitslag | 200m | series | Sen 2- | Inschrijflijst | Uitslag | ||
vrije slag Estafette | vrije slag Estafette | ||||||||||
4 x 50m | series | Jun 4- | Inschrijflijst | Uitslag | 4 x 50m | series | Sen. | ......... | ......... | ||
4 x 100m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | 4 x 50m | series | Jun 1-3 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
4 x 100m | series | Sen. | Inschrijflijst | Uitslag | |||||||
Andere programmanrs. | |||||||
21. | Alle | 50m vrije slag | series | 16:55 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
42. | Alle | 25m vlinderslag | series | 16:55 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
Inschrijvingstatistieken per vereniging | Medaille winnaars per programmanr. | Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) |
Medaille statistieken | Vooruitgang zwemmers (Details) | |
1 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 3 - 10-2-2019 - 13:30 | |||||||
2. | Jongens | 4 x 50m vrije slag | series | 13:30 | Junioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
4. | Meisjes | 4 x 50m vrije slag | series | 13:35 | Junioren 3 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
5. | Heren | 50m vlinderslag | series | 13:40 | Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
7. | Jongens | 200m wisselslag | series | 13:45 | Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
9. | Dames | 100m vlinderslag | series | 13:45 | Senioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
10. | Dames | 50m vlinderslag | series | 13:50 | Senioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
11. | Jongens | 100m rugslag | series | 13:55 | Junioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
13. | Meisjes | 200m schoolslag | series | 13:55 | Junioren 3 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
14. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 14:10 | Junioren 3 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
16. | Heren | 100m rugslag | series | 14:15 | Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
17. | Dames | 200m schoolslag | series | 14:25 | Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
18. | Dames | 100m schoolslag | series | 14:35 | Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
20. | Meisjes | 50m rugslag | series | 14:40 | Junioren 1 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
23. | Jongens | 200m wisselslag | series | 14:40 | Junioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
24. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 14:50 | Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
Pauze en prijsuitreiking programma 2 tot en met 24 | |||||||
25. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 15:10 | Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
26. | Heren | 200m schoolslag | series | 15:10 | Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
27. | Heren | 100m schoolslag | series | 15:20 | Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
29. | Dames | 100m rugslag | series | 15:25 | Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
31. | Jongens | 100m vlinderslag | series | 15:30 | Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
33. | Dames | 200m wisselslag | series | 15:35 | Senioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
34. | Jongens | 200m schoolslag | series | 15:45 | Junioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
36. | Meisjes | 100m rugslag | series | 15:50 | Junioren 3 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
37. | Meisjes | 50m rugslag | series | 16:00 | Junioren 3 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
39. | Dames | 50m vlinderslag | series | 16:00 | Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
40. | Jongens | 50m rugslag | series | 16:05 | Minioren 6 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
41. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 16:05 | Junioren 1 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
43. | Jongens | 100m vrije slag | series | 16:15 | Junioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
46. | Meisjes | 200m wisselslag | series | 16:20 | Jeugd 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
47. | Heren | 4 x 100m vrije slag | series | 16:30 | Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
49. | Dames | 4 x 100m vrije slag | series | 16:40 | Senioren Open | Inschrijflijst | Uitslag |
50. | Dames | 4 x 50m vrije slag | series | 16:50 | Senioren Open | ......... | ......... |
12. | Jongens | 50m rugslag | series | 16:50 | Junioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
19. | Jongens | 100m schoolslag | series | 16:50 | Minioren 6 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
21. | Alle | 50m vrije slag | series | 16:55 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
35. | Jongens | 100m schoolslag | series | 16:55 | Junioren 2 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
42. | Alle | 25m vlinderslag | series | 16:55 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
44. | Jongens | 50m vrije slag | series | 16:15 | Junioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |